kafaoĞLU

Sİzler İçİn En İyİSİNİ Üretİyoruz!

Metal Sac Şekillendirme

Metal üretim bölümüzde 60 Ton’dan 400 tona kadar hidrolik ve ekzantrik preslerimiz ile 0,3mm ile 12mm’ye kadar, yıllık 15000 ton sac işleme kapasitemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Plastik Enjeksiyon

Plastik Üretim bölümümüzde 130 tondan 1000 tona kadar , ileri teknoloji ile donatılmış, toplamda 44 adet plastik enjeksiyon makinesi mevcuttur. Mühendislik malzemelerinin her çeşidi ile çalışılabilen enjeksiyon bölümümüzde ayda 10.000.000 adetin üzerinde parça üretilmektedir.

Kalıp Tasarım ve İmalatı

.Tasarımları ve yapımları CAD – CAM programları kullanımına hakim ve kalıphane tezgahları kullanımı konusunda kalifiye teknik bir kadro tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını uzman kalıphane ekibimiz birlikte metal sac kalıpları,(Proagrasif-Tandem) ve plastik enjeksiyon kalıpları imalatını ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz.

Talaşlı İmalat

Alanında tecrübeli ekibimiz ile birlikte otomotiv, beyaz eşya ve havacılık sektörleri başta olmak üzere müşterilerimiz için montaj, kalite kontrol, test ve kaynak fikstürleri, kalıp, aparat tasarım ve imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Kaynak

Kaynak atölyemizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik Alüminyum, Argon ve kaynak otomasyon sistemimiz ile punta kaynak hizmeti sağlamaktayız.

Montaj

Kendi fabrikamızda ürettiğimiz tüm alt parçalar ile tedarikçilerimizden temin ettiğimiz diğer alt parçaları ön montaj ve ana montaj hatlarımızda birleştirip nihai test ekipmanlarımızda ve görsel kontrol uygulayıp müşterilerimize sevk edilmektedir.